Colofon

Bengels is een uitgave van MYbusinessmedia en verschijnt 4 x per jaar

Hoofdredacteur
Kim Pereira
020-4602200
k.pereira@mybusinessmedia.nl

Vakredacteur Kindermode
Renate Zoutberg
06-12561225
r.zoutberg@mybusinessmedia.nl

Online coördinator
Rik de Langen
020-4602208
r.langen@mybusinessmedia.nl

Marketing Executive
Martje Oesterholt
0570-504333
m.oesterholt@mybusinessmedia.nl

Accountmanager
Anne Wesselman
020-4602215
a.wesselman@mybusinessmedia.nl

Accountmanager
Fiona Schreiner
020-4602200
f.schreiner@mybusinessmedia.nl

Accountmanager
Marsha Schaapman
057-0504340
m.schaapman@mybusinessmedia.nl

Junior Redacteur
Lisa Kal
020-4602200
l.kal@mybusinessmedia.nl

Heb je leuk of interessant nieuws? Mail het naar redactie@bengels.nl!



KLANTENSERVICE
Klantenservice
0570-504325
klantenservice@bengels.nl