Colofon

Bengels is een uitgave van MYbusinessmedia en verschijnt 4 x per jaar

Hoofdredacteur
Kim Pereira
k.pereira@textilia.nl

Coördinator online content
Rik de Langen
r.langen@textilia.nl

Webredacteur
Tessa van Glabbeek
t.glabbeek@textilia.nl

Accountmanager
Anne Wesselman
06-12965638
a.wesselman@textilia.nl

Accountmanager
Brigitte Beverwijk
06-31907746
sales@bengels.nl

Junior Redacteur
Lisa Kal
020-4602200
l.kal@bengels.nl

Heb je leuk of interessant nieuws? Mail het naar redactie@bengels.nl!



KLANTENSERVICE
Klantenservice
020-4602209
klantenservice@bengels.nl